mamutistan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mamutistan

mmm.mamutistan mizah melmeketi

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hakkımda

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek
Zodyak : Başak
Doğum tarihi : 29/08/54

Hakkımda Empty
MesajKonu: Hakkımda   Hakkımda I_icon_minitimeC.tesi Kas. 21, 2009 9:32 am

Hakkımda J7dvdw

BENDENİZ CENNET KUŞU:
Kendi halinde yazar, çizer, çapraz bulmaca çözerim. İki yüzyıl, bir binyıl gördüm. En sevdiğim hoca, Nasrettin Hoca...
En sevmediğim amca Sam Amca'dır. Okumayı Tommiks'ten, 100 Türk Büyüğünü karamela kağıtlarından öğrendim.
En sevdiğim aktör Turist Ömer, şair Veli'nin Oğlu, kahramanım ise Don Kişot'tur. Mektebi liseden terk ettim.
Sanatın her türünden çakarım. BJK üyesiyim. Üç göbek Beşiktaş'lıyım. Müzik olarak; biraz"Esnaf Karısı Binnaz",
biraz incesaz, bazen de cazdan hoşlanırım. Neşelenirsem, darbuka çalarım. Konya yemeklerini severim,
kendim de güzel yemek yaparım. Kumarı, israfı sevmem. Meyhane muhabbetini severim ama içki içmem.
Mekanlarım; Kapalıçarşı, Köprü, Balıkpazarı, Çiçek Pazarı, Perşembe Pazarı, Çarşı, Boğaz, Beyoğlu v.b...
En sevdiğim renk bayrağımızın rengi, en sevdiğim insan, ******'tür.

"Neşelenirsem, darbuka çalarım..."

1954 te Beşiktaş'ta doğdum.
Çocukluğum Fatih - Beşiktaş, gençliğim Şişli-Nişantaşı'da geçti.
27 yıl önce evlendiğimden beri Beşiktaş'ta ikâmet ediyorum. 21 ve 26 yaşında iki oğlum var. Görsel tasarımcıyım.
Gelenbevi Ortaokulundan sonra Şişli Lisesini terk ederek 17 yaşımda bir vitrin dekoratörünün yanına çırak girdim.
Askerliğimi Erzincan ve Trabzon'da tamamladım. Dönünce Osmanbey'de Detay Vitrin Donatım Merkezi'ni kurdum.
Daha sonra Dolapdere'ye taşındım. Halen aynı semtte satış mağazam ve atölyem var.
"2009 Yılbaşı Konsept Tasarım Yarışması" Collezione-Odakule mağaza tasarımımla birinci seçildim.
Nehar Tüblek- "2008 Nasrettin Hoca" ve "2009 Ekonomi" konulu karikatür yarışmalarına katıldım.
Derece alamadım fakat albümlerde yer aldım.
Yerel "Ada","Sancaktepe"," Kartal" gazetelerinde karikatürlerim, Milliyet Blog'ta yazılarım yayınlanıyor.
http://mamut.yetkinforum.com
kaptan

kaptan

Hakkımda Empty
MesajKonu: Geri: Hakkımda   Hakkımda I_icon_minitimeCuma Kas. 27, 2009 5:43 pm

Sevgili Celal kardeşim,Ne iyi ettinde burayı kurdun.Sen bizim gönlümüzde'de hem yazar hem çizersin...Nice yüzyıllara...nice bin yıllara... Sende bu yaşam sevinci varken sana takvimler dayanmaz...
Denizcilik adabı ile : Allah Selamet Versin

Hakkımda
1 sayfadaki 1 sayfası